Alta Sigorta Aracılık Hizmetleri
Tel: 0 212 554 2 554

Ray Sigorta

Ulusal taşımacılık şirketleri olan THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 yılında kurulan Ray Sigorta, hissedarlarının niteliğinden dolayı ilk yıllarda özellikle nakliyat endüstrisine dayalı sigorta branşlarında başarı kaydetti.

 

1992 yılında alınan özelleştirilme kararı ile Doğan Holding’in bünyesine katılan Ray Sigorta, 2007 yılında Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük sigorta gruplarından biri olan Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG) tarafından satın alındı. Vienna Insurance Group’un 84.26'lık hissesini satın aldığı Şirketin mevcut ortaklık yapısını % 10 ile Doğan Holding’in hisse payı ve İMKB’de işlem gören %5,74 halka açık pay oluşturmaktadır.  

 

Sigorta sektöründe 50 yıldır faaliyet gösteren Şirket, nakliyat, yangın, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, seyahat, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

 

RAY SİGORTA

Mevcut ve potansiyel müşterilerine 650 civarında profesyonel acente, yaklaşık 300 tali acente, leasing ve broker firmaları, Fortis,Alternatifbank ve  Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri ile alternatif dağıtım kanallarından oluşan yaygın hizmet ağı ile ulaşmaktadır. Türkiye’de yüzde 2,39’lık pazar payı ile faaliyet gösteren şirket, 2009 yılı sonunda toplam 253.825.491. TL’lik prim üretimi gerçekleştirdi.
 

Ürünlerimiz

altasigorta.com kasko yaptırmak isteyen herkesin kasko yaptırabileceği bir sitedir.Kamu çalışanları,memur,öğretmen,polis,tsk mensubu,Mehmetçik kasko,kamu kasko,avukat,eczacı,eczacılar odası üye ve mensup ları,kaskolarını altasigorta.com dan yaptırabilirler.Size en uygun kasko ve trafik fiyatlarını İstanbul,İzmir,Ankara,bursa,Kocaeli,Tekirdağ da alta sigortadan alabilirsiniz.Kasko İstanbul,İstanbul kasko,kasko İzmir ,İzmir kasko,kasko Ankara ,Ankara kasko ,Anadolu sigorta kasko,euro trafik,trafik euro,ray kasko,kasko ray,kamu kasko,kasko kamu,Mehmetçik kasko,kasko Mehmetçik,emniyet kasko ,kasko emniyet,polis kasko,kasko polis,öğretmen kasko,kasko öğretmen ,memur kasko,kasko memur,mühendis kasko,kasko mimar,mali müşavir kasko ,muhasebeci kasko,hertürlü mesleğe özel indirimli kasko

Tasarım:Kasko.gen.tr